ome300Jsem Magistra Barbara Dobiášová a vystudovala jsem pětiletou jednooborovou psychologii.

Na titulu sice nelpím, ale právě on mi pomohl splnit můj dětský sen pomáhat lidem, který se později vyvinul v sen, stát se psycholožkou… a být prostředníkem, díky kterému mohou moji klienti prožít klidnější, bezstarostnější, vyrovnanější a celkově šťastnější život.

Jak jsem řekla, jsem pouze prostředníkem. Skrze mě se můžete dozvědět odpovědi na vaše otázky, prožít si krásný, povznášející stav v meditaci, vyléčit různé neduhy, zlepšit osobní i společenský život, přijít na příčiny vašich strastí a starostí, eliminovat stres. Ale jak praví můj oblíbený citát: „Můžete dovést koně k vodě, ale napít se musí sám“ „Mohu otevřít dveře, ale zdali vstoupíte, je na vás“

A co tedy dělám?

Vedu soukromou praxi v Praze a v Táboře. K psychologii samotné používám metody meditace, EFT, automatickou kresbu, relaxační techniky, kineziologii, reiki.

Proč tolik metod.

Odpověď je jednoduchá, mým přáním je ušít klientovi terapii přímo na míru, tak aby byla účinná a efektivní, aby se vám ulevilo. Proto se celý život vzdělávám a navštěvuji různé kurzy, abych ve své praxi mohla využívat více technik.

Další práce

Jako psycholožka, působím i v centru odvykání kouření Oazo, které jsme založili s manželem. Jako odnaučená kuřačka dokážu porozumět strastem při odvykání a zaměřuji se tak na psychickou část závislosti. Manžel objasňuje tělesnou část a odhaluje skryté pravdy, které o kouření ještě nevíte.

A jako poslední mám takovou relaxační práci, kdy se starám o tělesnou schránku J Revitalizační liftingová kúra, což je šetrné ošetření pleti. Více viz. Revitalizační liftingová kúra.

A jak se ke mně můžete dostat?

Zavoláte či napíšete a domluvíme si schůzku, po telefonu vám řeknu všechny potřebné informace a pak se jen můžete těšit na pohodové sezení, kancelář provoněnou svíčkami, klidem a samozřejmě mou maličkost. Těším se na vás.

Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva